Dlaczego warto
do nas dołączyć ?

Porównywarka finansowa Totalmoney.pl została wyróżniona przez Kincentric tytułem:

Najlepszy Pracodawca 2019 w Polsce!(Kincentric Best Employer)

Kincentric Best Employers to program prowadzony i rozpoznawalny na świecie od 19 lat. Ma za zadanie wskazać firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy. Tytuł Najlepszego Pracodawcy jest przyznawany wyłącznie na podstawie wyników badań pracowników.

Kincentric
Pozytywni ludzie

Pozytywni ludziePracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, cenimy sobie luz, swobodę, współpracę i dbamy opozytywne relacje.

Pozytywni ludzie
Godziny pracy

Godziny pracySam decydujesz o której przychodzisz do biura! Jeśli jesteś „skowronkiem” możesz zacząć pracę już o godz. 7:00. Chcesz się wyspać? Możesz pojawić się w biurze do godz. 10:00.

Godziny pracy
Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia Inwestujemy w ludzi. Dbamy o to, aby nasi pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i rozwijali umiejętności. Chcesz wziąć udział w ciekawej konferencji? Potrzebujesz szkolenia? Nie ma problemu! :)

Kursy i szkolenia
Nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta, przy Rondzie Reagana. Kiedy masz ochotę na chwilę odpoczynku, możesz skorzystać z naszego chill room’u. Do twojej dyspozycji mamy piłkarzyki, playstation i gry planszowe.

Nowoczesne biuro
Brak dress codu

Brak dress codu Do pracy przychodzimy bez krawatów, a latem w krótkich spodenkach. W garnitur wbijamy się tylko, jeśli chcemy 😊

Brak dress codu
Swobodna atmosfera

Swobodna atmosfera Bardzo dbamy o naszą nieformalną kulturę organizacyjną i swobodę w kontaktach z szefami czy współpracownikami.

Swobodna atmosfera
Spotkania i imprezy
integracyjne

Spotkania i imprezy integracyjne Nie tylko pracą człowiek żyje! Raz w miesiącu wszyscy spotykamy się na wspólnym piwie/integracji na mieście, a raz do roku bawimy się na wspólnej imprezie wyjazdowej.

Spotkania i imprezy
integracyjne
Benefity dla pracownika

Benefity dla pracownika Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i sportowy, zajęcia z języka angielskiego, świeże owoce, wspólne śniadania czy pyszna kawa – zadbamy o niemal każdą Twoją potrzebę😊

Benefity dla pracownika
Lider w branży

Lider w branży Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding, dzięki czemu możemy wymieniać doświadczenia z największymi serwisami e-commerce w Polsce.

Lider w branży

Rekrutacja

01.
Selekcja aplikacji

Jeśli oprócz CV w ogłoszeniu prosimy np. o portfolio, to je dołącz. Nie przesyłaj dokumentów w języku angielskim, jeśli nie jest to zaznaczone.

02.
Rozmowa kwalifikacyjna

Mamy szansę poznać się bliżej - my opowiemy Ci o naszej firmie i o stanowisku, Ty o swoich umiejętnościach, pasjach i doświadczeniu.

03.
Zadanie dodatkowe

W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska poprosimy Cię o przygotowanie zadania lub zaprosimy na jeszcze jedno spotkanie.

04.
Witamy na pokładzie!

To decyzja, która z osób biorących udział w rekrutacji powinna ostatecznie dołączyć do zespołu. Mamy nadzieję, że będziesz to Ty! :)

Znajdź ofertę dla siebie

Pytania i odpowiedzi

 • 01.

  Gdzie mogę znaleźć informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach?

  +

  Wszystkie nasze ogłoszenia znajdziesz w tym serwisie, w zakładce “kariera”. Nie widzisz żadnej aktualnej informacji? To oznacza, że w tym momencie nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Możesz wtedy wysłać CV do naszego HR, a my, kiedy tylko pojawi się wakat na stanowisko, do którego pasujesz, skontaktujemy się z Tobą.

 • 02.

  W jakim miejscu będę pracować?

  +

  W kompleksie biurowym Grunwaldzki Center przy pl. Grunwaldzkim 23. Mamy do dyspozycji całe 9 piętro nowoczesnego, wygodnego budynku. Kilkadziesiąt metrów od naszego biurowca znajduje się przystanek pl. Grunwaldzki, z którego autobusem czy tramwajem dojedziesz w każdy zakątek miasta.

 • 03.

  Jakie jest Wasze podejście do nadgodzin?

  +

  Zazwyczaj nie pracujemy i nie wymagamy od innych, żeby zostawali po godzinach. W wyjątkowych sytuacjach, wcześniej planujemy je wraz z przełożonym.

 • 04.

  Ile trwa okres próbny, czy jest różny dla różnych stanowisk?

  +

  Okres próbny trwa u nas 3 miesiące i jest jednakowy dla wszystkich stanowisk.

 • 05.

  Na którym etapie rekrutacji otrzymam informacje o wynagrodzeniu?

  +

  Informacje o proponowanym wynagrodzeniu otrzymasz na ostatnim etapie rekrutacji, bezpośrednio przy złożeniu Ci oferty pracy.

 • 06.

  Czy macie system rekrutacji wewnętrznych?

  +

  Masz szansę na rozwój w ramach grupy Wirtualna Polska Holding – raz w tygodniu przesyłana jest informacja o aktualnych ofertach w spółkach.