Dlaczego warto
do nas dołączyć ?

Pozytywni ludzie

Pozytywni ludziePracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, cenimy sobie luz, swobodę, współpracę i dbamy opozytywne relacje.

Pozytywni ludzie
Godziny pracy

Godziny pracySam decydujesz o której przychodzisz do biura! Jeśli jesteś „skowronkiem” możesz zacząć pracę już o godz. 7:00. Chcesz się wyspać? Możesz pojawić się w biurze do godz. 10:00.

Godziny pracy
Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia Inwestujemy w ludzi. Dbamy o to, aby nasi pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i rozwijali umiejętności. Chcesz wziąć udział w ciekawej konferencji? Potrzebujesz szkolenia? Nie ma problemu! :)

Kursy i szkolenia
Nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta, przy Rondzie Reagana. Kiedy masz ochotę na chwilę odpoczynku, możesz skorzystać z naszego chill room’u. Do twojej dyspozycji mamy piłkarzyki, playstation i gry planszowe.

Nowoczesne biuro
Brak dress codu

Brak dress codu Do pracy przychodzimy bez krawatów, a latem w krótkich spodenkach. W garnitur wbijamy się tylko, jeśli chcemy 😊

Brak dress codu
Swobodna atmosfera

Swobodna atmosfera Bardzo dbamy o naszą nieformalną kulturę organizacyjną i swobodę w kontaktach z szefami czy współpracownikami.

Swobodna atmosfera
Spotkania i imprezy
integracyjne

Spotkania i imprezy integracyjne Nie tylko pracą człowiek żyje! Raz w miesiącu wszyscy spotykamy się na wspólnym piwie/integracji na mieście, a raz do roku bawimy się na wspólnej imprezie wyjazdowej.

Spotkania i imprezy
integracyjne
Benefity dla pracownika

Benefity dla pracownika Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i sportowy, zajęcia z języka angielskiego, świeże owoce, wspólne śniadania czy pyszna kawa – zadbamy o niemal każdą Twoją potrzebę😊

Benefity dla pracownika
Lider w branży

Lider w branży Jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding, dzięki czemu możemy wymieniać doświadczenia z największymi serwisami e-commerce w Polsce.

Lider w branży

Rekrutacja

01.
Selekcja aplikacji

Jeśli oprócz CV w ogłoszeniu prosimy np. o portfolio, to je dołącz. Nie przesyłaj dokumentów w języku angielskim, jeśli nie jest to zaznaczone.

02.
Rozmowa kwalifikacyjna

Mamy szansę poznać się bliżej - my opowiemy Ci o naszej firmie i o stanowisku, Ty o swoich umiejętnościach, pasjach i doświadczeniu.

03.
Zadanie dodatkowe

W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska poprosimy Cię o przygotowanie zadania lub zaprosimy na jeszcze jedno spotkanie.

04.
Witamy na pokładzie!

To decyzja, która z osób biorących udział w rekrutacji powinna ostatecznie dołączyć do zespołu. Mamy nadzieję, że będziesz to Ty! :)

Pytania i odpowiedzi

 • 01.

  Gdzie mogę znaleźć informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach?

  +

  Wszystkie nasze ogłoszenia znajdziesz w tym serwisie, w zakładce “kariera”. Nie widzisz żadnej aktualnej informacji? To oznacza, że w tym momencie nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Możesz wtedy wysłać CV do naszego HR, a my, kiedy tylko pojawi się wakat na stanowisko, do którego pasujesz, skontaktujemy się z Tobą.

 • 02.

  W jakim miejscu będę pracować?

  +

  W kompleksie biurowym Grunwaldzki Center przy pl. Grunwaldzkim 23. Mamy do dyspozycji całe 9 piętro nowoczesnego, wygodnego budynku. Kilkadziesiąt metrów od naszego biurowca znajduje się przystanek pl. Grunwaldzki, z którego autobusem czy tramwajem dojedziesz w każdy zakątek miasta.

 • 03.

  Jakie jest Wasze podejście do nadgodzin?

  +

  Zazwyczaj nie pracujemy i nie wymagamy od innych, żeby zostawali po godzinach. W wyjątkowych sytuacjach, wcześniej planujemy je wraz z przełożonym.

 • 04.

  Ile trwa okres próbny, czy jest różny dla różnych stanowisk?

  +

  Okres próbny trwa u nas 3 miesiące i jest jednakowy dla wszystkich stanowisk.

 • 05.

  Na którym etapie rekrutacji otrzymam informacje o wynagrodzeniu?

  +

  Informacje o proponowanym wynagrodzeniu otrzymasz na ostatnim etapie rekrutacji, bezpośrednio przy złożeniu Ci oferty pracy.

 • 06.

  Czy macie system rekrutacji wewnętrznych?

  +

  Masz szansę na rozwój w ramach grupy Wirtualna Polska Holding – raz w tygodniu przesyłana jest informacja o aktualnych ofertach w spółkach.