Co robimy?

Dbamy o to, aby nasi użytkownicy mieli jak najbardziej aktualne informacje o produktach i usługach finansowych. Opowiadamy o nich przystępnym językiem, pomagamy wybrać te najlepsze. Współpracujemy z największymi bankami, wiarygodnymi instytucjami pozabankowymi i ubezpieczycielami.

Czytaj więcej

Poznaj nas lepiej

Tu jesteśmy

Nasze nowoczesne, oryginalne biuro znajduje się na 5. piętrze biurowca na Jaworskiej. We Wrocławiu mamy nasz Back Office, Zarząd i zespoły operacyjne.

Pracuj z nami

Sprawdź, kogo właśnie szukamy, lub wyślij nam swoje dokumenty - skontaktujemy się z Tobą, kiedy pojawi się wakat na wymarzone stanowisko.

Nasza historia

2000 Październik
Powstaje portal money.pl

Portal wyrasta z Wirtualnego Serwisu Ekonomicznego. Oprócz najświeższych wiadomości z zakresu finansów, gospodarki czy biznesu, nowe Money.pl pozwala użytkownikom porównywać online różne produkty finansowe.

2014 Grudzień
Grupa WP inwestuje w Money.pl

Lider kategorii biznes/finanse/prawo łączy siły z liderem wśród portali wertykalnych. Grupa WP przejmuje portal informacyjny i domenę money.pl, a pod opieką spółki Money.pl pozostaje porównywarka finansowa direct.money.pl

2015 Wrzesień
Do grupy dołącza finansowysupermarket.pl

Finansowysupermarket.pl to porównywarka finansowa i obsługujące pytania klientów Call Center. Dzięki pomocy wyszkolonych konsultantów użytkownikowi łatwiej jest porównywać, wybrać i złożyć wniosek o wybrany kredyt lub pożyczkę.

2016 Marzec
Inwestycja w totalmoney.pl

Do serwisów direct.money.pl i Finansowysupermarket.pl dołącza Totalmoney.pl, który umożliwia porównywanie nie tylko usług finansowych, lecz także energii, podstawowych usług telekomunikacyjnych, telewizyjnych i internetowych.

2018 Kwiecień
Zmiana nazwy spółki z Money.pl na Totalmoney.pl

Serwis Totalmoney.pl przechodzi gruntowną metamorfozę. Zmienia się nie tylko wygląd, ale też model biznesowy, przechodząc z modelu B2B w stronę modelu B2C. Portal z powodzeniem dopasowuje oferty do użytkownika w prosty, a szybki i efektywny sposób.